Detail pozice

KARIÉRA > Ekonom

Pracovní náplň:

  • Účtování daňových dokladů
  • Telefonický kontakt s dodavateli, odběrateli a s centrálou
  • Kontrola přijatých faktur
  • Kontrola vydaných faktur
  • Příprava podkladů pro vedoucího provozního oddělení
  • Zajištění bankovních operací a služeb neobchodního charakteru
  • Další činnost související s finančními službami

Požadujeme:

  • SŠ s maturitou ekonomické zaměření (VŠ vzdělání výhodou)
  • Spolehlivost, samostatnost, časovou flexibilitu
  • Uživatelská znalost práce na PC (MS Office, Internet, Outlook)
  • Schopnost a chuť uživatelsky zvládat účetní software
  • Dobrá znalost účetních a daňových předpisů
  • Schopnost logického myšlení

Nabízíme:

  • Zajímavou a různorodou práci
  • Systém zaměstnaneckých výhod
  • Příjemné pracovní prostředí
  • Zázemí rozvíjející se společnosti

Pokud máte o zaměstnání v naší společnosti zájem, učiňte prosím dotaz, nebo přímo vyplňte a odešlete dotazník či pošlete životopis na e-mail janata@falcoprofi.cz nebo adresu FALCO - Profi, spol. s r.o., P.O.Box 28, Čáslav 286 01

Vstupní dotazník k pozici Ekonom

Poskytnutím svých osobních údajů zahrnutých do životopisu, dává odesílatel souhlas společnosti Falco-Profi s.r.o., se sídlem v Chotusicích 287, PSČ 285 76, IČ 61678970, k jejich zpracování za účelem posouzení možného přijetí do zaměstnání ve společnosti Falco Profi s.r.o. a následnému uložení, a to na dobu do odvolání souhlasu.

Jak jste se o nabídce dozvěděl?
Jméno, příjmení a titul:
Rodinný stav:
Trvalé bydliště:
Přechodné bydliště:
Telefon:
Datum narození:
Místo narození:
Státní příslušnost:
Národnost:
Zdravotní pojišťovna:
Nejvyšší dosažené vzdělání:
Doplňující zpráva (druh školy, obor, rok ukončení, druh zkoušky apod..):

Odpověď:

Poptávkový formulář

K poptávce můžete vložit přílohu, například projektovou dokumentaci apod.
FALCO-Profi, spol. s r.o. Prodejna Chotusice Chotusice 287, 285 76 Chotusice 327 399 506 737 221 165 falcoprofi@falcoprofi.cz
  Prodejna Čáslav Tyršova 2029, 286 01 Čáslav 327 316 869 602 337 762 caslav@falcoprofi.cz